skip to Main Content

Příběh Pure Coco vznikl v roce 2012 během našeho cestování po Asii. Vždy, když jsme cestovali po exotických krajinách, pili jsme kokosovou vodu na pláži a litovali, že si tento přírodní a zázračný nápoj nemůžeme vychutnat i u nás doma. Zkušenosti domorodců a odborné studie nás v tomto uvažování posunuli dál a začali jsme přemýšlet, jak dostat kokosovou vodu do České republiky.

Mohli jsme si samozřejmě zvolit jednoduší cestu a začít dovážet nějakou cizí značku kokosové vody. To jsme ale nechtěli, protože kvalita kokosové vody byla a je, pro nás tím nejdůležitějším. Proto jsme se rozhodli, začít budovat svoji značku Pure Coco. Nikdy jsme do naší kokosové vody nechtěli přidávat žádná sladidla, barviva a konzervanty. Podstatou bylo přinést autentický přírodní nápoj – 100% kokosovou vodu se všemi jejími přírodními benefity. Proto jsme zvolili i název Pure Coco – čistá přírodní kokosová voda. Po dlouhém hledání a testování různých kokosových vod po celém světě, jsme objevili nejchutnější kokosovou vodu s nejšetrnějším zpracováním na Filipínách a později také v Brazílii.

Byli jsme první v České republice, kteří se rozhodli dovážet kokosovou vodu pod svojí značkou. V prvním roce jsme plnili Pure Coco do plechovek a od roku 2014 jsme se rozhodli pro nový, uzavíratelný a ekologičtější tetrapakový obal. Od roku 2016 jsme rozšířili naši produktovou řadu o Pure Coco s příchutí ananasu. Do naší 100% kokosové vody jsme přidali za studena lisovaný ananas.

Baví nás a naplňuje, když vidíme jak Pure Coco pije stále více lidí a snažíme se neustále rozvíjet. Děkujeme, že nám pomáháte budovat značku Pure Coco. Jste skvělí :)


„Pijte zdravě, pijte Pure Coco“

Radek a Richard Michalovi

Back To Top